MENU
Nowosci
Galeria Fotografii z Konferencji
Program kongresu
Nasi prelegenci
Dane organizatora
Press Room
Patroni medialni
Sponsorzy kongresu
Regulamin uczestnictwa
Pytanie do organizatora
Lokalizacja
Uczestnicy
Zgłoś swoje uczestnictwo
Zostań sponsorem forum
Akredytacja dziennikarzy
ForumSPA 2008


P A T R O N    M E R Y T O R Y C Z N Y


Nova 2

Polskie Stowarzyszenie SPA & WellnessS P O N S O R    F E S T I V A L U
K U C H N I    W E L L N E S S

Unilever     Lipton

Bonduelle     McCain

Limito     Tymbark

Centrum Wina
B I U R O    O R G A N I Z A T O R A


COMFORTUM

ul. Piotrkowska 165/169
Lokal 502
90-447 Łódź
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 630 61 11

Hotel OSSA

Grupa TRIP
Dane Organizatora
 

COMFORTUM

Firma Comfortum (dawniej tourisline Polska) kojarzona jest z propagowaniem idei SPA & WELLNESS w naszym kraju. Dzięki współpracy z wieloma wyselekcjowanymi obiektami jest  jednym z liderów polskiego rynku usług SPA.

Najważniejszym produktem firmy Comfortum obecnym na rynku od 2005 roku jest katalog obiektów „Spa & Wellness w Polsce”. Cieszy się on stale rosnącym zainteresowaniem wśród rzeszy gości odwiedzających hotele SPA. Dzięki dostępności w wersji angielskiej i niemieckiej polskie hotele SPA są coraz częściej odwiedzane przez gości zagranicznych.

Poza katalogiem Comfortum oferuje także Państwu obszerny, prężnie rozwijający się internetowy portal rezerwacyjno-reklamowy www.spahotele.pl , który cieszy się doskonałymi statystykami odwiedzin oraz znakomitym pozycjonowaniem w światowych wyszukiwarkach internetowych.
Firma Comfortum zarządza również internetowym vortalem informacyjnym o tematyce SPA www.spa-info.pl. Przygotowywane codziennie przez zespół redakcyjny newsy ze świata idei wellness, za pośrednictwem kanałów RSS goszczą na wielu polskich portalach internetowych o podobnej tematyce. Stajemy się dzięki temu liderem w propagowaniu idei SPA w Polsce. Firma rozwija również pozostałą bazę stron m. in.: www.s-p-a.info, www.spa-zone.pl, www.weekend-spa.com, www.best-spa-directory.com, www.spa-web-directory.com, www.spa-konferencje.com, www.gabinety-spa.com.

Comfortum posiada także potężną, liczącą ponad 10  tys. bazę adresową newsletter. Osoby, które dobrowolnie dołączyły do tego grona, są w znakomitej większości stałymi bywalcami hoteli i salonów SPA, silnie związanymi z ideą Wellness. Są to przeważnie kobiety w wieku 25-49 lat, o wysokim statusie społecznym i ponadprzeciętnych dochodach.

Firma Comfortum dała się także poznać jako prężnie działający wystawca targowy. Jesteśmy obecni na wszystkich większych imprezach targowych w Polsce, m.in. „Lato” w Warszawie, TT Warsaw, Tour Salon, itp. Regularnie zaznaczamy również swoją obecność na największych imprezach targowych w Europie.

Firma Comfortum jest także pomysłodawcą i twórcą oficjalnej certyfikacji polskich hoteli SPA. & Wellness. Obiekty dołączające do grupy POLISH SPA & WELLNESS HOTELS muszą spełnić szereg surowych kryteriów. Pragniemy aby marka polskich hoteli SPA w Polsce i za granicą kojarzona była tylko z najwyższymi standardami obsługi i wyposażenia. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie www.polskie-spa.pl.

COMFORTUM
ul. Piotrkowska 165/169,  
Lokal 502
90-447 Łódź,  
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 42 291 15 00
www.comfortum.pl
www.spahotele.pl

Kontakt:
Milena Pysera - product manager
Tel.:+48 42 631 01 99
milena@comfortum.pl

P A T R O N I    M E D I A L N I


SPA Hotele
SPA - Info

Hotels-SPA


Magazum SPA EDEN


SOLARIUM


najwSPAnialsza


MeetingsPoland.plW Y S T A W C Yzostań wystawcą na forum
S P O N S O R    R Z E C Z O W Y


forSPA


Organique


Pro-Wellness


R E K L A M A

 
Copyright Comfortum 2008 - 2018
site by HnT & WebFX