MENU
Nowosci
Galeria Fotografii z Konferencji
Program kongresu
Nasi prelegenci
Dane organizatora
Press Room
Patroni medialni
Sponsorzy kongresu
Regulamin uczestnictwa
Pytanie do organizatora
Lokalizacja
Uczestnicy
Zgłoś swoje uczestnictwo
Zostań sponsorem forum
Akredytacja dziennikarzy
ForumSPA 2008


P A T R O N    M E R Y T O R Y C Z N Y


Nova 2

Polskie Stowarzyszenie SPA & WellnessS P O N S O R    F E S T I V A L U
K U C H N I    W E L L N E S S

Unilever     Lipton

Bonduelle     McCain

Limito     Tymbark

Centrum Wina
B I U R O    O R G A N I Z A T O R A


COMFORTUM

ul. Piotrkowska 165/169
Lokal 502
90-447 Łódź
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 630 61 11

Hotel OSSA

Grupa TRIP
Patroni Medialni Kongresu
 

SPAHOTELE.pl by COMFORTUM

Portal, który w przeciągu dwóch ostatnich lat stał się jednym z najbardziej zauważalnych serwisów branży SPA w Polsce. Jest liderem w kategorii indywidualnych i grupowych rezerwacji pobytów i zabiegów w hotelach SPA w Polsce. Obecnie w ofercie portalu znajduje się kilkadziesiąt obiektów z terytorium naszego kraju. Ponadto na portalu zamieszczane są także prezentacje salonów Day SPA, ośrodków odnowy biologicznej, a także wpisy od producentów kosmetyków i wyposażenia.
Niebawem na portalu pojawi się także kolejna edycja firmowanego marką Comfortum konkursu „SPA PRESTIGE AWARDS 2008”: Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce. Wyróżnienia zostaną przyznane w kilku kategoriach, a na osóby, które wezmą udział w ankiecie czekają atrakcyjne nagrody – weekendowe pobyty w polskich SPA.
W tej chwili miesięcznie portal spahotele.pl odwiedza ok. 30 000 użytkowników z unikatowych adresów IP, którzy generują ok. 175 000 odsłon.


SPA-INFO.pl by COMFORTUM

Vortal informacyjny o tematyce Wellness & SPA: spa-info.pl, działa od kwietnia 2007 roku. Tym bardziej za wielki sukces można uznać statystyki odwiedzin, którymi cieszy się obecnie. W tej chwili miesięcznie ok. 40 tys. użytkowników z unikalnych adresów IP przegląda co miesiąc codziennie generowane newsy. Liczba ta systematycznie rośnie. Stali czytelnicy cenią sobie świeżość i poziom dziennikarski informacji, które codziennie znajdują się na portalu. Zespół redakcyjny czuwa nad tym aby każdy z co najmniej trzech newsów, które codziennie rano pojawiają się na vortalu był unikatowy. Redaktorzy spa-info często sięgają do źródeł, tam gdzie rodzi się informacja, czyli m.in. do salonów i hoteli SPA, producentów i dystrybutorów sprzętu i kosmetyków SPA, osobistości świata Wellness, itp. Istnieje możliwość korzystania z publikowanych newsów na własnym portalu za pośrednictwem kanałów RSS.


EDEN - Magazyn SPA

Eden to symbol raju.
Magazyn Eden podpowiada, jak poszukiwać raju w codziennym życiu. Wskazuje, jak zadbać o siebie, poznać znaczenie równowagi pomiędzy ciałem i duchem. Uczy, jak korzystać z coraz szerszej oferty kosmetyków, urządzeń, zabiegów i obiektów nawiązujących do idei SPA&wellness. Magazyn EDEN to miejsce gdzie czytelnicy znajdą inspirację do ulepszania swego świata, smakowania życia w różnych jego aspektach, dbania o zdrowie własne i swojej rodziny. Eden jest pismem skierowanym do osób chcących mądrze dbać o siebie, chętnie korzystających z nowości i atrakcyjnych ofert ośrodków SPA, Day SPA i salonów piękności. Magazyn adresowany jest przede wszystkim do kobiet. To one bowiem są zainteresowane dobrym wyglądem i samopoczuciem, a także mają istotny wpływ na decyzje swoich partnerów i bliskich. Misją Magazynu Eden jest propagowanie i rozwój idei SPA&wellness. Eden to wyjątkowy przewodnik po najlepszych ośrodkach SPA, salonach piękności. To doskonały doradca w wyborze sprawdzonych zabiegów, kosmetyków i urządzeń do pielęgnacji ciała.    
P A T R O N I    M E D I A L N I


SPA Hotele
SPA - Info

Hotels-SPA


Magazum SPA EDEN


SOLARIUM


najwSPAnialsza


MeetingsPoland.plW Y S T A W C Yzostań wystawcą na forum
S P O N S O R    R Z E C Z O W Y


forSPA


Organique


Pro-Wellness


R E K L A M A

 
Copyright Comfortum 2008 - 2018
site by HnT & WebFX