MENU
Nowosci
Galeria Fotografii z Konferencji
Program kongresu
Nasi prelegenci
Dane organizatora
Press Room
Patroni medialni
Sponsorzy kongresu
Regulamin uczestnictwa
Pytanie do organizatora
Lokalizacja
Uczestnicy
Zgłoś swoje uczestnictwo
Zostań sponsorem forum
Akredytacja dziennikarzy
ForumSPA 2008


P A T R O N    M E R Y T O R Y C Z N Y


Nova 2

Polskie Stowarzyszenie SPA & WellnessS P O N S O R    F E S T I V A L U
K U C H N I    W E L L N E S S

Unilever     Lipton

Bonduelle     McCain

Limito     Tymbark

Centrum Wina
B I U R O    O R G A N I Z A T O R A


COMFORTUM

ul. Piotrkowska 165/169
Lokal 502
90-447 Łódź
tel.: +48 42 631 01 84
fax: +48 630 61 11

Hotel OSSA

Grupa TRIP
Sponsorzy Kongresu
 

SPONSOR:

ORGANIQUE

Organique Kosmetyki Naturalne i SPA to polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji profesjonalnej i domowej. Firma obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia i od początku istnienia priorytetowo traktuje wysoką jakość produktów oraz dbałość o szczegóły -od powstania idei kosmetyku do momentu wypuszczenia na rynek. Każdy z nich posiada unikalną, pieczołowicie dopracowywaną formułę oraz niezaprzeczalne walory pielęgnacyjne, zapachowe i estetyczne. 

Firma Organique wsłuchuje się uważnie w potrzeby swoich klientów, by nieustannie poszerzać gamę produktową i zakres usług, dlatego też powstało ORGANIQUE SPA ACADEMIE – pierwszy w Polsce program oferujący szereg atrakcyjnych i kompleksowych rozwiązań dla przyszłych inwestorów. Jego celem jest stworzenie idealnego, kompleksowego SPA pod nadzorem grupy specjalistów od lat wdrażających do życia nowe trendy w branży.

Nasz program dedykowany jest hotelom SPA & Wellness, które pragną proponować swoim gościom prestiżowe usługi na najwyższym poziomie. Stoi za nim międzynarodowa grupa dynamicznych, kreatywnych ekspertów, którzy pracują nad wprowadzeniem na rynek specjalistycznych usług najwyższej klasy.

Pomagamy inwestorom branży kosmetycznej i hotelarskiej w tworzeniu i modernizacji ich obiektów oraz elitarnych gabinetów kosmetycznych.

Mogą nam Państwo w pełni zaufać, ponieważ połączenie naszego doświadczenia - pasjonatów w swoich dziedzinach - pozwala stworzyć profesjonalne i nowoczesne rozwiązania SPA. Jesteśmy do Państwa usług!

Zespół Organique


GRUPA POLSKIE HOTELE SPA & WELLNESS

W ostatnich latach notujemy bardzo dynamiczny wzrost na polskim rynku hotelarskim hoteli typu SPA lub obiektów, które rozwijają tego rodzaju infrastrukturę w celu poszerzenia oferty i wzrostu sprzedaży. Działania marketingowe hoteli, day spa, firm kosmetycznych i innych przyczyniły się znacznego wzrostu popytu na tego rodzaju usługi. Polskie hotele SPA & Wellness - to program marketingowy mający na celu wspólne promowanie polskich hoteli podczas imprez targowych w Polsce i na świecie. Poprzez program hotele mogą realizować również inne cele marketingowe - takie jak reklama, kampanie promocyjne, eventy, marketing internetowy. Wspólna cechą hoteli promowanych jest przede wszystkim wysoki standard świadczonych usług potwierdzony kategoryzacją minimum ***. Wymagamy również od promowanych obiektów spełnienia wielu wymagań dotyczących wyposażenia SPA & Wellness - m. in. : rozwiniętego centrum odnowy biologicznej oraz profesjonalnych salonów kosmetycznych SPA. Obiekty mogą pochodzić jedynie z terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.


P A T R O N I    M E D I A L N I


SPA Hotele
SPA - Info

Hotels-SPA


Magazum SPA EDEN


SOLARIUM


najwSPAnialsza


MeetingsPoland.plW Y S T A W C Yzostań wystawcą na forum
S P O N S O R    R Z E C Z O W Y


forSPA


Organique


Pro-Wellness


R E K L A M A

 
Copyright Comfortum 2008 - 2018
site by HnT & WebFX